376417-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Läkemedel – Läkemedel 4-klövern
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedel 4-klövern
BeskrivningUpphandling läkemedel
Intern identifierareUPPH2026-00105
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000