376541-2024 - Resultat
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för översättning – Digital Översättningstjänst för Hälsa _och Sjukvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigital Översättningstjänst för Hälsa _och Sjukvård
BeskrivningUpphandling av ramavtal Digital översättningstjänst för hälsa och-sjukvård.
Intern identifierareUPPH2023-00261
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212740 Programvaruutvecklingstjänster för översättning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa villkor
BeskrivningRamavtal Digital översättningstjänst häslo- och sjukvård
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKravspecifikation
BeskrivningDigitalöversättningstjänst för hälso- och sjukvården