2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tomfat
Beskrivning: Lockfat och sprundfat i första hand Renovas avdelning för omhändertagande av farligt avfall.
Intern identifierare: RMAB-2026-00118
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44619000 Andra behållare
Ytterligare klassificering (cpv): 44613400 Förvaringsbehållare, 44616000 Metalltunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tomfat