37659-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för produktionsledning – Coacher inom Produktionslyft
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCoacher inom Produktionslyft
BeskrivningProduktionslyftet är en bred nationell satsning som syftar till att stärka förbättrings- och förnyelseförmågan inom industrin, med målet att skapa förutsättningar för uthållig konkurrenskraft och hållbarhet. I det arbetet har coacherna inom Produktionslyftet en central roll.
Intern identifierare24/92
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79415000 Konsulttjänster för produktionsledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000