376784-2025 - Resultat
Sverige – Vägtransporter – Upphandling av biogastransporter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av biogastransporter
BeskrivningUpphandlingen avser Transporter av bolagets gastrailers till och från Verksamhetens Biogasanläggningen vid Kungsängens gård och gastankstationen i Librobäck Uppsala.
Intern identifierareUVA-2025-00010
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000