376791-2025 - Resultat
Sverige – Stål – Järnvaruhandel 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelJärnvaruhandel 2025
BeskrivningEnligt upphandlingsunderlagen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14622000 Stål
Ytterligare klassificering (cpv): 16160000 Diverse trädgårdsutrustning, 24000000 Kemiska produkter, 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar, 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar, 38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning, 42600000 Verktygsmaskiner, 44510000 Verktyg, 44530000 Fästen för industriellt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelJärnvaruhandel 2025 (version 2)