376802-2026 - Resultat
Sverige – Karossreparationer – Verkstadstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerkstadstjänster
BeskrivningAvtalet omfattar service och reparationer på personbilar och lätta lastbilar upp till 3500 kg.
Intern identifierare24/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112110 Karossreparationer
Ytterligare klassificering (cpv): 50112000 Reparation och underhåll av bilar, 50112100 Reparation av bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000