376888-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader – Ventilationsarbeten, reparation och underhåll
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVentilationsarbeten, reparation och underhåll
BeskrivningUpphandlingen avser ventilationsarbeten för Ronneby kommun, AB Ronneby miljö & teknik, AB Ronnebyhus och AB Ronneby industrifastigheter enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare24/60
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45331210 Installation av ventilation, 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000