2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende underhållsåtgärder i tomställda lägenheter genom MEPS
Beskrivning: Uppdraget består av underhållsåtgärder vid tomställda lägenheter. Tomställda lägenheter definieras enligt följande:
Intern identifierare: FB 2025/378
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten, 45453000 Reparation och renovering, 45453100 Renoveringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal avseende underhållsåtgärder i tomställda lägenheter genom MEPS