377000-2025 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Vattenblästringstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVattenblästringstjänster
BeskrivningUpphandling av vattenblästringstjänster till Tekniska verken i Linköping AB anläggningar.
Intern identifierare25/58
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 42924740 Högtryckstvättaggregat, 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000