377002-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Elektrisk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elmateriel.
Referensnummer: 470/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31600000 Elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar elektriskt installationsmateriel (exklusive elkraftkabel, elkraftmateriel, ljuskällor).