37701-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Brandfordon
Meddelande om tilldelning av kontrakt på försvars- och säkerhetsområdet
Varor
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Räddningsbil Flygbastjänst
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Nuts-kod SE11 Stockholm
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Härmed inbjuds till deltagande i upphandlingen av Räddningsbil Flygbastjänst.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
34144210 Brandfordon, 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning, 35400000 Militärfordon och tillhörande delar
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.