See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferensanläggningar och möteslokaler VästUpp
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att täcka medverkande kommuners behov av möteslokaler för externa möten och konferenser, både när beställaren vill hålla sig inom sitt närområde, eller har ett önskemål att åka lite längre för att byta miljö. Genom att teckna ramavtal med flera leverantörer inom Västra Götalands län med omnejd, för att kunna täcka så många behov som möjligt hos beställaren.
Intern identifierare: D.nr: KSINK 2024/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55110000 Hotellinkvartering
Ytterligare klassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsmall
Beskrivning: Möteslokaler för externa möten och konferenser.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 Dagskonferenser
Beskrivning: möteslokaler för externa möten och konferenser,
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Övernattningskonferenser
Beskrivning: möteslokaler för externa möten och konferenser