Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72263000 Programimplementation