2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning socionomer
Beskrivning: Upphandlingen avser bemanning av socionomer till Höganäs kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129044:Lot:1