377258-2026 - Resultat
Sverige – El-, vatten- och energiverk – Elrevisionsbesiktning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelElrevisionsbesiktning
BeskrivningAtt på uppdrag av Regionfastigheter genomföra lagstadgad elbesiktningsrevision.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
Ytterligare klassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001