377260-2024 - Resultat
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – Stödboende, barn och unga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stödboende, barn och unga
Beskrivning: Stödboende för barn och unga 16-20 år.
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: A: Stödboende
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89670:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: B: Stödboende med skyddskompetens
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89670:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: C: Stödboende med kompetens inom hedersrelaterad problematik
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89670:Lot:3