377312-2018 - ResultatSverige-Kristianstad: Vägtransporter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Värdetransport och värdehantering
Referensnummer: 1801719
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling värdetransport och värdehantering
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44421600 Värdeförvaringsskåp, 79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen