377327-2025 - Planering
Sverige – Snittblommor – RFI - Snittblommor och krukväxter
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Snittblommor och krukväxter
BeskrivningRequest for Information ("RFI") avseende kommande upphandling av snittblommor och krukväxter till Region Örebro län
Intern identifierare25RS1870
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
Ytterligare klassificering (cpv): 03451000 Växter