2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter 2024
Beskrivning: Uppdraget omfattar att vara Västtrafiks leverantör av profilprodukter och att tillhandahålla en webshop för dessa. Uppdraget innebär att leverantören ska vara en strategisk partner och stödja Västtrafik i utvecklingen av varumärket. Västtrafik eftersöker en leverantör med personlig service och engagemang för uppdraget.
Intern identifierare: 1-687-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000