377402-2018 - ÄndringSverige-Lund: Försäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lunds Kommuns Fastighets AB
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Lunds Kommuns Fastighets AB upphandlar fastighets-,förvaltning-, motor-, boendeförsäkring samt saneringsavtal.