Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 3 500 000,00 SEK