377462-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Röntgenapparatur – Röntgenutrustning till smådjur och häst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRöntgenutrustning till smådjur och häst
BeskrivningRöntgenutrustning för häst och smådjur
Intern identifierare7.1.11-14010/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000