377526-2021 - ResultatSverige-Kristianstad: Livsmedel, drycker, tobak o d
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Webbutik för små livsmedelinköp Skåne
Referensnummer: 2021-O000688
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av webbutik för små livsmedelsköp till Region Skånes verksamheter exklusive verksamheter på orterna Malmö, Lund och Helsingborg.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen