See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Small molecule compounds
Beskrivning: Köp av molekyl compounds
Intern identifierare: 2-1590/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Procurement kravspecifikation
Beskrivning: köp av småmolekylära föreningar
Intern identifierare: 1656350
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa & kvalificerings krav
Beskrivning: information, sekretess
Intern identifierare: 1683220