Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Executive coaching
Referensnummer: 3.2.1-2020-9246
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79998000 Coachning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser executive coaching som avser 2:a linjens chefer d.v.s. den chef som är chef över andra chefer.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 79632000 Utbildning av personal, 79633000 Personalutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen