2. Förfarande
Förfarande
Titel: Buss klass II eller klass III med inbyte
Beskrivning: En (1) styck buss klass II eller klass III, ny eller demokörd, med inbyte.
Intern identifierare: 25/37
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34121000 Bussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000