377635-2025 - Resultat
Sverige – Kollektivtrafik på väg – Stads- och Regiontrafik i Eslöv samt Regiontrafik i Hörby
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStads- och Regiontrafik i Eslöv samt Regiontrafik i Hörby
BeskrivningUpphandling av Stads- och Regiontrafik i Eslöv samt Regiontrafik i Hörby (dnr. 73/2024) med planerad trafikstart i december 2026.
Intern identifierare73/2024
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000