377637-2017 - ÄndringSverige-Götene: Avfallstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallsbehandling, omhändertagade av hushållsavfall 2018.
Referensnummer: 2017-15
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser mottagning och behandling av säck- och kärlavfall insamlat från hushåll i Götene kommun.
Sista anbudsdag:
Anbudet skall vara Köparen tillhanda senast 23.10.2017 23:59.