Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av drivmedel för Sjöpolisen region Stockholm
Referensnummer: 934-A073.358/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09134100 Dieselolja
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen