2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenad för återstående arbeten vid om- och tillbyggnad av Örebro Läns museum
Beskrivning: Entreprenad för återstående arbeten vid om- och tillbyggnad av Örebro Läns museum
Intern identifierare: 24RS4690
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45215000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter, 45262700 Ombyggnadsarbete, 45454000 Ombyggnadstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del