See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Grossist
Beskrivning: Upphandlingen avser avrop av livsmedel.
Intern identifierare: UE 23.209
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 03142500 Ägg, 03200000 Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter, 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)