377762-2026 - Resultat
Sverige – Järnhandelsartiklar – Ramavtal för Järnhandelsvaror
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för Järnhandelsvaror
BeskrivningFRA upphandlar Järnhandelsvaror på ramavtal. Avtal tecknas med en (1) leverantör.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117980:Lot:1