2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, reparation och underhåll av Kross och siktar
Beskrivning: Ramavtalet omfattar service, reparation och underhåll av Kross och siktar
Intern identifierare: 2026-008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 43411000 Sorterings- och siktmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän information och administrativa villkor
Beskrivning: Service, reparation och underhåll av krossar och siktar
Intern identifierare: 1851460-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän information och administrativa villkor (1)
Beskrivning: service, reparation och underhåll av krossar och siktar
Intern identifierare: 1876309-1
Huvudklassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: service, reparation och underhåll
Intern identifierare: 1876310-2