2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggservice - Ramavtal Eidar Trollhättans Bostadsbolag 2025
Beskrivning: Byggservice - Ramavtal Eidar Trollhättans Bostadsbolag 2025
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: sekretess
Beskrivning: CV
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: utvärdering-steg 1
Beskrivning: inbjudan att deltaga i byggserviceupphandling