Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fönsterputs.
Referensnummer: 2017-00978/2.4.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90911300 Fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende fönsterputs i Stockholms Hamn. Fönsterputs samt tvätt av plåt på Värtaterminalen samt fönsterputs på fastigheter samt magasin inom Stockholms Hamn.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90911300 Fönsterputsning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen