377828-2025 - Resultat
Sverige – Programmering av mjukvara samt rådgivning – Ramavtal IT-Konsulttjänster Systemutveckling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal IT-Konsulttjänster Systemutveckling
BeskrivningUpphandling av Ramavtal avseende IT-konsulttjänster, Systemutvecklare för Göteborgsregionens kommunalförbund (GR).
Intern identifierareFS2025-00053
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000