Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79341000 Reklam, 79341100 Reklamrådgivning, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 79416100 Managementtjänster avseende public relations, 79420000 Managementtjänster
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Utförs i leverantörens egna lokaler om inte annat anges vid beställning.
Värde