Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beteendevetare
Referensnummer: 19-230-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79430000 Krishantering
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar dels individinriktad tjänst dels insatser riktade mot arbetsgrupper i Gislaveds kommun och Gnosjö kommun. Tjänsterna skall utgöra en del av kommunens verksamhet och utföras självständigt eller i samarbete med Kommunhälsans personal i Gislaveds kommun och personalenheten i Gnosjö kommun.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
A
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79430000 Krishantering, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning, 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
B
Del nr: 2
C
Del nr: 3
D
Del nr: 4