377961-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vakttjänster – Ramavtal Bevakning- och Jourtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Bevakning- och Jourtjänster
BeskrivningPartillebo avser köpa fastighetsjour, störningsjour, ronderande bevakning, larmmottagning och övriga uppgifter enligt detta förfrågningsunderlag under icke ordinarie arbetstid för hela fastighetsbeståndet.
Intern identifierare24/12
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000