377967-2023 - ÄndringSverige-Falun: Planeringssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Systemstöd hyr och bemanning
Referensnummer: RS 2023/94
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30196000 Planeringssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Systemstöd Hyr och bemanning