378026-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – DIS- Timbank Tekniskakonsulter Brand (Br)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS- Timbank Tekniskakonsulter Brand (Br)
BeskrivningVäxjö Fastighetsförvaltning AB (Vöfab) har ett löpande behov av tekniska konsulter för att stödja verksamheten inom förvaltning, underhåll och utveckling av fastigheter. Behovet omfattar kompetenser inom: Brandkonsult Uppdrag får utföras upp till en maximal omfattning av max 60 timmar/beställning. Leverantören åtar sig att tillhandahålla konsult för Brandkonsult inom en timbank om max 500 timmar under en (1) årsperiod räknat från avtalets startdatum.
Föregående meddelande123456-2023
Intern identifierare2026-00051
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000