2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Färsk fisk
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Färsk fisk.
Intern identifierare: 220/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03311000 Fisk
Ytterligare klassificering (cpv): 03310000 Fisk, skaldjur och akvatiska produkter, 15211100 Färska fiskfiléer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Livsmedel - Färsk fisk