37811-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska hjälpmedel – 2024 Medicintekniska hjälpmedel, Region
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2024 Medicintekniska hjälpmedel, Region
BeskrivningUpphandling av medicintekniska hjälpmedel avseende positioneringskuddar, hälavlastare och manuella förflyttningshjälpmedel.
Intern identifierare24/176
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000