378141-2026 - Resultat
Sverige – Utbildningstjänster – Kompetensutveckling inom Ett rikt odlingslandskap 2026-2027
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompetensutveckling inom Ett rikt odlingslandskap 2026-2027
BeskrivningKurser inom Ett rikt odlingslandskap
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare604-6451-2026
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000