See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ångautoklaver
Beskrivning: Upphandling avser köpkontrakt på ångautoklaver till Region Uppsala med placering på Akademiska Sjukhuset
Intern identifierare: UPPH2025-00004
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191110 Autoklaver
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling ångautoklaver
Intern identifierare: 1638765
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1638766