Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Städtjänst för biståndsbedömd insats inom hemtjänsten Arvika kommun
Referensnummer: Dnr 2023-205
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: jaDen upphandlande myndigheten förbehåller sig rätten att tilldela kontrakt genom att kombinera följande delkontrakt eller grupper av delkontrakt:
Detta är en RFI och inget bindande kontrakt, inga beslutade delkontrakt eftersom kommunen vill lyssna av marknaden
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90911100 Städning av bostäder
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen