See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kallasfalt
Beskrivning: Är ni södra dalarnas nästa leverantör av lagningsmassa/kallasfalt och primer för lagning av potthål och mindre vägskador? Varmt välkomna att lämna anbud i denna upphandling!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avesta kommun och bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107388:Lot:1
Huvudklassificering (cpv): 44110000 Konstruktionsmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Hedemora kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107388:Lot:2
Ytterligare klassificering (cpv): 44110000 Konstruktionsmaterial, 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Säter kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107388:Lot:3
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44110000 Konstruktionsmaterial