See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffebönor 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp och leverans av ansvarsfullt producerade ekologiska kaffebönor.
Intern identifierare: KS 2024/00212
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15861000 Kaffe
Ytterligare klassificering (cpv): 03131100 Kaffebönor, 15861100 Rostat kaffe
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000