See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frame agreement Low and Medium Voltage Switchgears
Beskrivning: The scope of this procurement is to establish a frame agreement for low and medium voltage switchgears for Ellevio.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 0,5 kV Switchgear
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92024:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 12 kV Switchgear
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92024:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 24 kV Switchgear
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92024:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Small Switchgear 12 kV
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92024:Lot:4